gask bez bariér: HAPTICKÉ DESKY A AUDIOPRŮVODCE

HAPTICKÉ PŘEPISY VYBRANÝCH DĚL ZE STÁLÉ EXPOZICE / Lektorské centrum GASK v současné době nabízí 8 haptických přepisů vybraných uměleckých děl, umístěných trvale ve stálé expozici Stavy mysli / Za obrazem - obměny a intervence. Přepisy jsou určeny primárně slabozrakým a nevidomým návštěvníkům. K těmto přepisům byly namluveny komentáře odkrývající obsah a vznik vybraných děl. Haptické desky byly realizovány za finanční podpory Ministerstva kultury.

 

AUDIOPRŮVODCE K VYBRANÝM DÍLŮM ZE STÁLE EXPOZICE / Audioprůvodce nabízí mluvený komentář k vybraným dílům ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem - obměny a intervence, která jsou převedená také do haptické podoby. Je učen všem návštěvníkům. Audio průvodce byl realizován v úzké spolupráci s dětmi navštěvujícími literárně-dramatický obor Základní umělecké školy v Kutné Hoře, které mu propůjčily svůj hlas, a za podpory Ministerstva kultury.

Audioprůvodce k zapůjčení zdarma na pokladně GASK k zakoupené vstupence do výstavy Stavy mysli / Za obrazem - obměny a intervence

Typ doprovodného programu: 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22