Výtvarné dílny pro děti

  14. ledna 2017 (sobota) od 16.00 – 18.00 hodin / V sobotním programu se dozvíte více o chystané soše na počest Zdeňka Pešánka, k jejímuž vzniku se můžete připojit, dozvíte se jak chaos souvisí s Pešánkovou tvorbou a uvidíte kratičký film, který vytvořili děti během dílen GASK dětem. Srdečně Vás zveme.

  14. - 15. ledna 2017 (sobota - neděle) od 18.00 do 10.00 hodin / Galerie za tmy? Cože? To nebyl vtip. Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou cestu noční galerií. Čeká nás výprava za světlem. V duchu tvorby Zdeňka Pešánka se můžete těšit na vlastní experimenty s různými druhy svítících zařízení a jejich pohybem a na konci cesty na jedno velké překvapení.

  PRO NEZÁJEM ZRUŠENO / 4. března 2017 (so) / GASK VOLÁ! III / Ve třetím a závěrečném setkání projektu Sleduj Zdeňka! budeme navazovat na dosavadní výsledky. Rozpracujeme konkrétní návrhy ve hře se světelnými aparátky, otestujeme hotové části a shrneme společná setkání. 

  Srpen 2017/ Letní výtvarné dílny pro děti budou v letošním roce inspirovány výstavou Eduarda Ovčáčka a to jest...stručně vyjádřeno... OHEŇ...EXPERIMENT...SLOVO...ZNAK...AKCE...RITUÁL...
  Čtyřdenní program zakončíme tradičně vernisáží pro rodiče. 
   

  GASK dětem jsou pravidelné výtvarné dílny, při nichž se děti seznamují s výtvarnými technikami a setkávají se s originálními výtvarnými díly moderního a současného umění. Děti interaktivně poznávají obsah a formu vybraného díla a stávají se umělci reagujícími na aktuální témata a otázky.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22