Výtvarné dílny pro studenty, dospělé a seniory

    14. ledna 2017 (sobota) od 16.00 – 18.00 hodin / V sobotním programu se dozvíte více o chystané soše na počest Zdeňka Pešánka, k jejímuž vzniku se můžete připojit, dozvíte se jak chaos souvisí s Pešánkovou tvorbou a uvidíte kratičký film, který vytvořili děti během dílen GASK dětem. Srdečně Vás zveme.

    19. ledna 2017 (čtvrtek) od 18.00 hodin / Projekt GASK bez bariér obohacujeme o další program, který se bude konat pravidelně každou druhou středu v měsíci. V prvním tvůrčím setkání budeme navazovat na komentovanou prohlídku z 10. ledna a reagovat na dílo Evy Kmentové.

    PRO NEZÁJEM ZRUŠENO / 4. března 2017 (so) / GASK VOLÁ! III / Ve třetím a závěrečném setkání projektu Sleduj Zdeňka! budeme navazovat na dosavadní výsledky. Rozpracujeme konkrétní návrhy ve hře se světelnými aparátky, otestujeme hotové části a shrneme společná setkání. 

    4. května 2017 (čt) od 18.00 hodin / Když jdou děti spát: Tanec v barvách - Otec Rudolfa Němce si přál mít ze syna řemeslníka, ale Rudolf se tajně přihlásil na umělecko-průmyslovou školu. Přestože studoval v grafickém ateliéru, vydal se nakonec Rudolf Němec cestou malby. Všude vládla geometrie, ale Rudolf Němec začal zpodobňovat lidskou figuru a stal se jedním z hlavních představitelů tzv.

Doprovodné programy pro tento týden

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22