GASK BEZ BARIÉR/ KDYŽ JDOU DĚTI SPÁT_VEČERNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA PRO RODIČE

15. února 2018 (čtvrtek)od 18:00 hodin/ Ve večerní výtvarné dílně pro rodiče nám hlavním zdrojem inspirace bude dílo finského umělce Mattiho Kujasala, ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem. Obraz, ze kterého bude vycházet vlastní výtvarná tvorba, se nachází v místnosti věnované stavům mysli rovnováha a napětí.

VRSTVI VRSTVY! / Vydejte se spolu s námi na průzkum obrazů inspirovaných severským světlem i polární září. V malbách finského umělce Mattiho Kujasala, tvořených ve stylu hard edge painting, postupně prozkoumáme techniku, barevnost, řád, pohyb i souvislost toho co na nich vidíme s životem „tam na severu“. Na plátně Matti využívá vlastní logiku nejen v kombinování čtverců, ale i barev. Jejich výběr vychází ze znalosti barevného kruhu. Inspirováni přístupem k tvorbě, který zaujímá, vytvoříme vlastní osobitá díla, s respektem k tendencím, které do svých obrazů tento umělec vkládá.

Místo setkání: pokladna GASK
Místo konání: první patro stálé expozice a ateliér LC GASK
Délka programu: 90 – 120 minut
Cena: 60 Kč (zahrnuje vstup do stálé expozice a výtvarný materiál) Info a rezervace: bartosova@gask.cz

 

Datum konání: 
15. 02.2018

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

  • 24.03. 13:00

    24. březba 2018 (sobota) od 13.00 hodin / CESTY ZA SNY - mezigenerační program pro rodiny k vybraným dílům ze stálé expozice Stavy mysli/ Za obrazem – obměny a intervence

  • 24.03. 15:00

     

    24. března (so), od 15.00 hod. / VIDĚT ČAS / Komentovaná prohlídka výstavy s jejími autory Danielem Hanzlíkem, Pavlem Mrkusem a kurátorkou Veronikou Marešovou.

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22