Designér podzimu – GOSH

Představujeme novou značku v našem GASK shopu – GOSH. GOSH je ryze česká značka specializující se na pánské designové oblečení – jako jsou košile, trička, ponožky nebo trenky.

Značka GOSH vznikla v roce 2010 jako brand spodního prádla, ale postupně se celý sortiment rozšiřuje a je k nezastavení. Střihy a vzory se neustále vylepšují, a protože je tvoří muži pro muže, chtějí mít oblečení nejen designové, ale i praktické a pohodlné.

Jako materiál používali zprvu látky, ze kterých se vyrábějí košile. Brzy však měli problém najít dostatek zajímavých látek, a tak si začali navrhovat a vyrábět látky vlastní. Otevřela se jim tak možnost realizovat šílené nápady – vzory bicyklů, piktogramy jídla, prasátek, modrých psů nebo autobusů.

Největším trhákem jsou GOSH trenýrky – na první pohled klasické spodní prádlo s neotřelými vzory, ale ony jsou také s minimem švů. A to zajišťuje maximální komfort. Když zmiňujeme, že značka GOSH vzniká pod rukama mužů, pojďme si je i představit – Tomáš Bláža, zakladatel a největší master značky, který se v oděvním průmyslu vyskytuje odjakživa, dále kameraman a fotograf značky Jan Baset Střítežský a nakonec grafik a model značky (jinak i muzikant a herec) Zdeněk Melín.

V našem GASK shopu naleznete nejen košile, trička a trenýrky, ale i velké množství skvělých designových ponožek.

GOSH nám přislíbili i účast na našem design marketu Advent – Design – GASK, takže si rezervujte datum 27. 11. 2021 a přijďte se s muži z GOSH seznámit a nakoupit originální dárek pro muže.

GOSH for men!

 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22