Výtvarné dílny pro děti

  Milí rodiče, 18. května v 9 hodin jsme spustili přihlášování na "ne/tábor GASK 2020". Děkujeme Vám za zájem, kapacita míst je již plně obsazena. Rádi Vás napíšeme mezi náhradníky.
  Vaše LC GASK

  Lektorské centrum GASK Zdeňku Pešánkovi každoročně, již od roku 2016, věnuje festival, intervenci nebo performance. Letošní nevyzpytatelná situace nám znemožnila promítnout se do veřejného prostoru. Pojďme na Zdeňka zavzpomínat alespoň tady v on-line prostoru, prostřednictvím uplynulých ročníků. Proto s námi sledujte Zdeňka!

  26/6/2020 – 2/8/2020_výstava GASK dětem_Situace, která nás zastihla nepřipravené, rozdělila naše současné životy na vnímání světa před a po. I pravidelné výtvarné dílny GASK dětem tak můžeme vnímat. Po návratu do celkem běžného režimu se před mnohými otevřela spousta otázek a úvah. Co dál? Začít tam, kde jsme přestali, nebo se nám nyní otevřel prostor pro nové?
  14/8, 21/8 a 28/8/2020 od 15.00 hodin_ Letošní letní výtvarné dílny se budou u příležitosti 10. výročí rekonstrukce jezuitské koleje věnovat baroknímu umění. Výsledky čtyřdenního pronikání do mohutné epochy budou malí a mladí umělci prezentovat rodičům a veřejnosti poslední „táborové“ dny.
  Místo konání: Vizuální herny / Vstupné: zdarma

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22