KAVÁRNA GALLERY POINT

Procházíte si naše výstavy a potřebujete nabrat síly na další várku inspirace? Nebo se chcete s někým sejít v příjemném a inspirativním prostředí?

Kavárna GALLERY POINT café je přímou součástí naší galerie – dokáže být živým místem, ale i místem relaxace. Můžete zde s přáteli nad sklenkou dobrého vína diskutovat o umění, nebo si u dobré kávy přečíst zajímavou knihu. Posezení v kavárně si oslaďte výbornými zákusky, jako jsou stylové tartaletky a lahodné dorty. V letních dnech můžete třeba při západu slunce prohloubit své dojmy z návštěvy galerie s osvěžujícími drinky a limonádami na naší terase.

Gallery Point je také místem výstav, proto si nenechte ujít příležitost vychutnat si Vaše oblíbené nápoje, a přitom se obklopit uměním! Momentálně v prostorech kavárny naleznete výstavu Michaely Petrů Baletka s plnovousem, jejíž tvorba se projevuje otevřenou hravostí.

Během uzávěry prošla velikou změnou a je Vám od června k dispozici v novém stylovém kabátě. Nový provozovatel nabízí mimo jiné výběrovou kávu, výborná přívlastková vína, fermentované limonády i další nápoje lokálních výrobců, stylové tartaletky nebo ovocné dorty.

Těšíme se na Vaší návštěvu! 

OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY:

úterý - čtvrtek
10.00 - 18.00

pátek
10.00 - 21.00

sobota - neděle
10.00 - 18.00

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22