Café FATAL

Přijměte srdečné pozvání do stylové  kavárny Café FATAL, nacházející se v druhém patře Galerie Středočeského kraje v bývalé jezuitské koleji.

Nekuřácké prostory kavárny nabízejí příjemné posezení s bezbariérovým přístupem. Kapacita samotné kavárny je 22 míst a dalších 15 míst se nachází na venkovní terase.

Na všechny milovníky dobré kávy čeká příjemná obsluha, dezerty domácí výroby, wi-fi free, denní tisk či věrnostní karta pro stálé zákazníky. V létě si zde můžete pronajmout piknikový košík a v zahradách GASK si uspořádat piknik.

 Rádi vám také zjistíme akci na klíč, včetně produkčních a cateringových služeb a to nejen v samotné kavárně, ale i v dalších prostorách galerie. Uspořádáme pro vás rodinnou oslavu, firemní večírek, svatební hostinu, ale také tiskové konference či podnikové prezentace.

Kavárna je ideální pro maminky s dětmi nejen svým bezproblémovým přístupem, ale především ve spojení s Dětským koutkem GASK

Otevírací doba kavárny:

PONDĚLÍ: ZAVŘENO

ÚTERÝ - NEDĚLE 10.00 - 18.00

Kontakt do kavárny: +420 777 562 432

 

Přílohy

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

  • 04.12. 19:00

    Vstupné: 50 Kč / Místo konání: promítací místnost Vizuálních heren / rezervace nutná: 725 607 390 / kapacita max. 30 osob /prodej vstupenek se uskuteční na pokladně vždy před promítáním

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22