Pomoc Ukrajině – dražba fotografií Ondřeje Soukupa

Ve čtvrtek 10. 3. jsme benefiční dražbou fotografií Ondřeje Soukupa, které reflektují oblast Černobylu 35 let po jaderné katastrofě, společně podpořili těžce zkoušenou Ukrajinu.

Máme velkou radost, že se nám společně podařilo vydražit celkovou částku 159.000 Kč. Veškerý výtěžek bude prostřednictvím Oblastní charity Kutná Hora zaslán na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny.

Děkujeme všem, kteří se dražby fotografií zúčastnili nebo přispěli na pomoc všem, kteří to v tuto chvíli potřebují nejvíce. Stejně jako další partneři této akce tak vyjadřujeme nesouhlas s ruskou agresí vůči nezávislému státu. Děkujeme Ondřejovi Soukupovi, Římskokatolické farnosti Kutná Hora – Sedlec, Oblastní charitě Kutná Hora, reklamní agentuře LEPOR a Technickým službám Kutná Hora.

Všichni návštěvníci i přátelé GASK mohou zasláním libovolné částky na transparentní účet 50016-441888359/0800 s variabilním symbolem 111 nebo prostřednictvím uvedeného QR kódu přispět na pomoc uprchlíkům i mimo tuto dražbu.

Ruskou agresi na Ukrajině nesmíme vnímat jako lokální problém, ale jako útok na demokratické hodnoty, které jsou pilířem celého civilizovaného světa. Válka na Ukrajině se týká i nás.Děkujeme proto za Vaši podporu a solidaritu. Tým GASK.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22