GASK teens: za/žij GASK!

V novém programu pro středoškolské studenty GASK teens máš možnost nahlédnout pod pokličku všech profesí, které tvoří GASK, a v jedné z nich se realizovat.

Přihlas se do GASK teens a objev svoje schopnosti a talent.

Co je GASK? Galerie? Muzeum umění? Bývalá jezuitská kolej? 180 metrů dlouhá barokní budova vedle Chrámu svaté Barbory? To všechno, ale také mnoho dalšího.

GASK je místem, kde se můžeš zastavit mezi obrazy a myšlenkami, prožít umění v programu s edukátory nebo kurátory GASK, ale také o samotě nebo s kamarády. V GASK můžeš zajít na koncert, film nebo dobrou kávu. GASK je místo, kde můžeš objevovat, co Tě baví – umění, vzdělávání, kulturníakce, komunikace s návštěvníky.

V prvním pololetí Tě Lektorské centrum GASK provede celou institucí – seznámíš se s chodem galerie a s náplní práce jednotlivých pozic.

Proč?
Pro načerpání co nejvíce informací pro vlastní projekt v GASK ve druhém pololetí? Co to bude, je jen na Tobě. Výstava? Edukační program? Výtvarná dílna? Koncert? Propagace aktuálně chystané výstavy? Nebo speciální menu do kavárny?
Necháme se překvapit a těšíme se už nyní na Tvé nápady a teens pohled, který rádi oceníme. V druhém pololetí se můžeš stát součástí týmu GASK. Uzavřeme s Tebou dohodu o provedení práce v rozsahu až 6000 Kč[1]. A navíc získáš odbornou praxi.
 
Tedy ještě jednou… Co je GASK?
GASK jsi možná i Ty!
 
 
Termín konání: každé školní úterý 16.00 – 18.00 hod
Začátek:5. října 2021
Cílová skupina: studenti středních škol od 15ti let
Kapacita:maximálně 5 studentů
Cena: 2000 Kč za první pololetí (cena zahrnuje odborné vedení, výtvarný materiál a vstupy do všech expozic GASK).
Datum konání: 
05. 10.2021
Kategorie: 
Související doprovodný program: 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22