Vítejte

States of mind /Beyond the image - interventions and innovations

From December 2017 onwards, our permanent collection is being shown in a fresh reworking. Apart from a series of newly exhibited collection works, we are presenting new long-term loans, newly chosen aphorism accompanying individual themes and two new pair of states of mind: independence / obsession and idealism / cynism.

Michal Škoda / Kontinuální doteky

Galerie Středočeského kraje (GASK) představuje výstavu Michala Škody / Kontinuální doteky. Jde o autorskou instalaci autora, která tvoří v prostorách GASK koncepčně uspořádaný celek, jehož pomyslným středem jsou deníkové záznamy, které se propisují do definitivních kreseb. Škoda vede dialog s prostorem a prostředím jak uvnitř svých prací, tak jejich prostřednictvím s konkrétním místem.

FAKTICKY/ Fakticky

Galerie Středočeského kraje představuje výstavu Fakticky FAKTICKY - jedná se o  stylizovanou prezentaci šperkařského studia FAKTICKY, které do galerijních prostor Whiteboxu přenese svůj ateliér a uměleckou dílnu spolu s náčiním a fundusem. Součástí instalace budou také nejnovější kolekce šperků.

Johana Střížková / The Great oxidation event

Multimediální výstava The Great Oxidation Event metaforicky naznačuje poselství, jež je zřejmé: Jsme na pokraji fatální proměny světa, jak ho známe. Možná i na počátku našeho zániku.

Avenue of Saints

A long-term exhibition project inspired by sculptor František Baugut’s baroque Gallery of Saints located in front of the Jesuit College. The exhibition was created with a view to the new form of our permanent exhibition.

 

Josef Svoboda – Scenographer

This unique multimedia exhibition marking the 100th anniversary of the birth of Josef Svoboda, one of the most distinctive representatives of international stage design, looks back at his diverse body of work stretching from the 1940s to the early 21st century.

V GASK dále najdete

Doprovodné programy pro tento týden

Monday

Tuesday

Wednesday

Friday

Saturday

Sunday

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22