0

Košík

Hledat Menu

JARO – DESIGN – GASK

Přejít na všechny akce

Celá rodina

10:00 - 18:00

Sobota 22. 04. 2023 od 10:00

Vstup zdarma

Navštivte další ročník design marketu JARO-DESIGN-GASK pro celou rodinu a užijte si celodenní program s živou hudbou, divadlem pro děti, uměleckými dílnami a gastronomickými zážitky. Odnést si můžete krásné designové kousky a navíc od 18 hodin vystoupí Krásné nové stroje. To vše v naší galerii od 10 do 20 hodin. Podívejte se na program celého dne:

 

10.00 – 18.00

JARO – DESIGN – GASK: Celodenní design market v prostorách jezuitské koleje (GASK) v Kutné Hoře

Po celý den se také můžete zúčastnit workshopů u vybraných designérů.

11.00 – 16.00

Koncert kapely Kronos Combo (Terasa před kavárnou GASK / refektář)

10.00

Divadlo TOY MACHINE: Kabinet obrů (Dětské vizuální herny GASK)

11.00

Komentovaná prohlídka výstavy NATURALLISMUS studia LLEV (Whitebox)

14.00

Divadlo TOY MACHINE: Rytíři (Dětské vizuální herny GASK)

14.00

Komentovaná prohlídka výstavy Strůjci války Jiřího Surůvky (Přesahy grafiky a Blackbox)

15.00

Komentovaná prohlídka výstavy Expanze ticha Olafa Hanela (Galerijní prostor u knihovny GASK)

16.00

Komentovaná prohlídka výstavy ZKUSMOS Vojtěcha Trochy a Vojtěcha Hrubanta (Projectroom)

18.00

Koncert kapely Krásné nové stroje (Terasa před kavárnou GASK / refektář) POZOR, namísto plánované kapely Krásné nové stroje (ta nemůže pro nemoc) vystoupí kapela George and the Boogie Allstars. Bude se hrát hlavně rock’n’roll 50’s and 60’s!

Nezapomeňte se zastavit také v našem GASK SHOPu, kde na vás čeká kromě designu také originální grafika, krásné knihy nebo merch GASK.

Na jaké prodejce se můžete těšit?

Janina keramika, Poketo, Bux Bax, ePiPí – Prodejna (s) radostí, Makronky z Vinohrad, Onlyli, AURA original, Keramika Tera – Cota, Dobradruh, Bagydesign, David s dlátem, Notasheep, Dřevohra, Jan Tichý, Jana Hejdová, J.AMYS, Studio Malíská, Fiori e colori, bbags, Jiří Surůvka, Zubatý Česnek, SISTERSCONSPIRACY fashion, Boss Burgers, IVJE, Život je krásný!, STELLION, Papírna Stationery, GIVILI, Opak a Stellion, Magifešn, DOMA ateliér, Taupe, anniné, Cirkulo, Cupcakes Market, CONCRETNE, Katerina Krause / Bijouterie de Fantaisie, CBDADDY s.r.o., Kamil Kopecký Obrazy, gran, Loukales x design, BACKYARD concept store, KAVALU, Mayda, Mujfalafel, ODMARTY originals, B O T A N I K A . store, Die Fruchte, Fiží, Vobrousek s.r.o., Bodline, Skryté světy/ Petra Hamplová, Dobrá čajovna Kutná Hora, JÁCHYMOVO, Ludmila Šenky …

Vstup je zdarma, těšíme se na vás!