KAVÁRNA GASK - ART GALLERY CAFÉ

KAVÁRNA GASK

Art Gallery Café je mladší sestrou kutnohorského Kafírnictví. Svou polohou v prostorách GASK je předurčena tvořit zázemí pro návštěvníky galerie, její ambicí je ovšem přilákat i další turisty a zejména pak místní obyvatele, kteří zrovna neplánují navštívit expozice galerie.

Kavárna nabízí příjemné místo k posezení ve velkorysých prostorách jezuitské koleje, kde je člověk obklopen moderním a současným uměním. Do Art Gallery Café i přilehlého výstavního prostoru má veřejnost volný vstup. Návštěvník si tak může užít propojení požitku z kávy a umění. Výhodou velkého a inspirativního prostoru kavárny je i možnost nerušeně se věnovat práci s notebookem nebo uskutečňovat pracovní schůzky.

Připravený koncept občerstvení pokryje touhu po výborné kávě s něčím sladkým k ní a nově také nabídne svačiny a smoothies, které pomohou zahnat menší hlad v průběhu dne. Návštěvníci se mohou těšit na výběrovou kávu (100 % Arabica) z českých pražíren Candycane coffee a Father’s coffee roastery na espressu i filtru. Nabídku nápojů doplňují kvalitní čaje, limonády, smoothies a další nápoje dle aktuální sezóny. V rámci slaného občerstvení jsou k dispozici střídavě obložené chleby, domácí pomazánky, hummus nebo saláty. Nabídka ve sladké vitrínce se bude opírat o výrobu v mateřském Kafírnictví s oblíbenými zákusky a dorty. Sortiment dále doplní domácí granola a sušenky.

Kavárna nabízí také občerstvení s sebou, a to v ekologicky udržitelných obalech, z nichž některé je možné oproti záloze vrátit v Art Gallery Café nebo také v Kafírnictví na Palackého náměstí.

Nově se můžete v kavárně společně s dětmi začíst do krásných knížek z nakladatelství Meander, takže se nebude nikdo nudit a vy si svou kávu vypijete v klidu i v dětském doprovodu. Nakladatelství Meander je výhradním dodavatelem knížek pro děti do Art Gallery Café. 

Nechte se (s)vést uměním a výbornou kávou v GASK! 

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22