Stratocluster je pražský improvizační ansámbl zaměřený na multimediální tvorbu, který od svého založení v roce 2013 vydal několik alb – Tamanrasset (Signals from Arkaim, 2013), kazetu Jabka hrušky meotary (Meteorismo, 2015) a „konceptuálně rozhlasové“ CD Éternagy (polí5, 2018) – a vystoupil na řadě koncertů a festivalů v ČR i zahraničí. Má na svědomí také několik tvůrčích spoluprací, např. S šakuhačistou Johnem Kaizanem Neptunem, holandským skladatelem Samuelem Vriezenem či americkým výzkumníkem v oblasti umělé inteligence v improvizované hudbě Ritwikem Banerjim.  https://bandzone.cz/stratocluster?vc=2

Ian Mikyska je skladatel, hudebník a intermediální umělec, spoluzakladatel souborů Prague Quiet Music Collective a Stratocluster. Výsledkem jeho tvorby jsou instalace, procházky, videa, texty i koncertní skladby, často se zapojením terénních nahrávek a dalších médií. V nedávné době se jeho hudba pro unikátní šestinotónové harmonium objevila na dvou CD a připravil výstavu Psát chůzí pro Automatické mlýny v Pardubicích.

Marcel Bárta je saxofonista, klarinetista, skladatel a výtvarník, který na české scéně jazzové a experimentální hudby působí téměř dvě desetiletí. Na pódiích ho potkáte s kapelou Vertigo, jednou z nejinovativnějších v českém jazzu, ale i s vlastním projektem Muff. Na několika představeních spolupracoval s tanečním souborem Farma v jeskyni. Pedagogicky působí na VOŠ a Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Milan Kárník Jakeš je houslista původem z Hodonína, který se po studiích na Konzervatoři Jaroslava Ježka věnuje především jazzu a experimentální a improvizované hudbě. Je členem uskupení Talaqpo, Free Balkan Quintet, Futur Swing a Prague Quiet Music Collective, často jej můžete vidět také na divadelním jevišti (Národní divadlo, Divadlo Minor, Divadlo Bratří Formanů).

Jakub Švejnar je jedním z nejžádanějších českých bubeníků na poli experimentální a improvizované hudby. Vystupuje například s kapelami Jungle Debris, Uthando, Kin a Dust in the Groove, ale spolupracuje také s producentem elektronické hudby Aid Kidem, rakouským umělcem a hudebníkem Danielem Bierdümpflem, divadelní režisérkou Janou Stárkovou a mnoha českými jazzovými hudebníky.