Doprovodné programy

Aktuální doprovodné programy

27. dubna 2017 (čtvrtek) od 17.00 hodin / Komentovaná prohlídka k nově otevřené výstavě Michaela Hona v Projectroomu, Kateřiny Blaškové ve Whiteboxu, Jana Kováříka v Experimentálním prostoru a Romana Franty v Café Fatal.
Místo setkání na pokladně GASK / Vstupné: pro pedaogogy zdarma

2. května 2017 (út) od 11.00 hodin / Stavy mysli bez bariér je komentovaná prohlídka pro rodiče s malými dětmi / V rámci projektu GASK bez bariér jsme pro vás připravili sérii komentovaných prohlídek stálou expozicí Stavy mysli / Za obrazem.

4. května 2017 (čt) od 18.00 hodin / Když jdou děti spát: Tanec v barvách - Otec Rudolfa Němce si přál mít ze syna řemeslníka, ale Rudolf se tajně přihlásil na umělecko-průmyslovou školu. Přestože studoval v grafickém ateliéru, vydal se nakonec Rudolf Němec cestou malby. Všude vládla geometrie, ale Rudolf Němec začal zpodobňovat lidskou figuru a stal se jedním z hlavních představitelů tzv.

 
19. května 2017 (pátek) od 19.00 hodin / Přijďte na módní přehlídku, tanečně hudební performance a koncert....
 
PROGRAM MUZEJNÍ NOCI: 
 
Módní přehlídka Mikela da Luka / 19.00 – 19.30 hodin ve Vizuálních hernách

Lektorské centrum GASK nabízí neplacenou praxi během letních výtvarných dílen pro děti „pARTy time GASK 2017“. Pozice: Asistent vedoucího edukátora výtvarných dílen

Srpen 2017/ Letní výtvarné dílny pro děti budou v letošním roce inspirovány výstavou Eduarda Ovčáčka a to jest...stručně vyjádřeno... OHEŇ...EXPERIMENT...SLOVO...ZNAK...AKCE...RITUÁL...
Čtyřdenní program zakončíme tradičně vernisáží pro rodiče. 
 

Doprovodné programy pro tento týden

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22