Svatba v GASK

SVATBA V GASK

Přemýšlíte o svatbě snů? Nevíte kde? Nevíte o místě, kde by proběhla svatební hostina a zároveň se tam vešli všichni Vaši blízcí? Pak je právě GASK ideálním místem pro Vás.

Jsme schopni flexibilně uspořádat svatbu na „poslední chvíli“ a to i ve všední den. Jsme schopni i v covidové době zrealizovat váš obřad do 3 dnů.   

Pomůžeme Vám s organizací. Spolupracujeme s profesionály, doporučit můžeme svatební salon i cateringové společnosti. Bát se nemusíte ani v aktuálně složité situaci, se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Nabízíme netradiční a zároveň krásné svatební prostory v historické budově bývalé jezuitské koleje a to v barokní lékárně, barokním refektáři, ve štábním domku ve vzdušných zahradách kolem jezuitské koleje nebo nově v kongresovém sále v těsném sousedství zahrad. Právě krásné zahrady jsou další alternativou, kde lze svatbu uspořádat. Výhled na chrám sv. Barbory, exteriéry a interiéry GASK vás doslova uchvátí!

Velkou výhodou pronájmu jakéhokoliv obřadního místa v GASK je, že za jednu cenu máte rezervovanou tzv. suchou i mokrou variantu. Sami se podle počasí můžete rozhodnout, zda váš obřad proběhne venku nebo uvnitř.

Prostory:

Barokní lékárna je překrásné obřadní místo. Jehoprostory jsou výjimečné zejména svou bohatou výzdobou klenby, která je pokryta štukem a malbami vytvořenými zřejmě ve více etapách, díky nimž je lékárna jedním z nejbohatěji vyzdobených interiérů jezuitské koleje.

Dalším místem je refektář jezuitské koleje. Banketní prostor bývalého refektáře (tj. jídelny řádových bratří) se nachází ve středním křídle Jezuitské koleje na prvním nadzemním podlaží. Podobně jako celá kolej vznikl podle plánů významného barokního architekta Domenica Orsiho. Charakter sálu určují překrásné nástropní malby. Dechberoucí atmosféru umocňuje pohled z oken refektáře na gotický chrám sv. Barbory. K sálu je možné pronajmout též terasu, vstup na nádvoří koleje je situován z přilehlé chodby. Kapacita je následující:

Kapacita a možné uspořádání: Raut — 100 osob, Svatební obřad — 120 osob

Štábní domek má sál v 1. patře kapacitu 110 míst (bílé židle a stoly součástí pronájmu). Je možné ho uzavřít na 3 samostatné sály. V prvním patře mimo prostorného sálu, kde je i místo pro tanec a kapelu, můžete pro své potřeby využít také salonek např. k přípravě nevěsty, dále sprchy a sociální zařízení.

V přízemí je salonek o kapacitě 24 komfortních míst (židle a stoly součástí pronájmu). Salonek v přízemí je mimo jiné vhodný pro předsvatební občerstvení, oddělenou tabuli nebo zázemí pro děti. V přízemí je také druhý samostatný salonek pro catering, prostorný bar s profesionálním zařízením a sociálním zařízením.

Pergola o kapacitě 32 míst s využitím např. pro oddělenou svatební tabuli nebo pro kapelu, taneční prostor a catering je zastřešená. Na terase můžete tančit nebo prostor opět využít pro část svatební tabule. Součástí pronájmu štábního domku jsou i kovové stoly, židle, jak můžete vidět na fotografiích, bistrostolky a sluneční deštníky.

Objekt kongresového centra, který původně sloužil jako jízdárna, se nachází v těsném sousedství zahrad jezuitské koleje a chrámu sv.Barbory. Jeho prostory jsou vhodné pro velkorysé svatby. Maximální kapacita sálu je 200 osob a celý sál je technicky vybaven a klimatizován. K dispozici je kompletní technika - dataprojektor, plátno, zabezpečení vysokorychlostního připojení WIFI aj. 

Kapacita a možné uspořádání: Rautové - 200 osob, Banketní - 150 až 200 osob 

Další možnosti představují zahrady GASK. Ty můžete využít při pronájmu štábního domku i pro CHILL OUT zónu, dětský koutek nebo svatební piknik.

Opět zde platí, že součástí jednoho pronájmu obřadního místa je v ceně suchá i mokrá varianta.

Pro obřad je možno využít i vodní podium, které je hned vedle štábního domku. Místo můžete využít i na foto zónu, večerní focení s prskavkami, taneční - hudební překvapení pro hosty a jiné. V případě obřadu usadíte kolem vodního pódia až 250 osob.

Prožijte Váš jedinečný den s námi v srdci starobylého města a bez starostí!

V případě zájmu kontaktujte prosím Marii Pipkovou na telefonním čísle 702 045 203 nebo Kateřinu Čabrádkovou na tel. čísle 725 971 437. 

Za fotografie děkujeme svatbní agentuře: Agentura mY s.r.o.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22