Home page

Stavy mysli/Za obrazem

Oproti tradičním postupům je stálá expozice založena na jednotlivých okruzích odpovídající citovému či myšlenkovému rozpoložení člověka, který stojí u zrodu představených děl (radost, samota, rozvážnost, meditace). V kategorii Muzejní výstava roku 2014 získala cenu Gloria Musaealis za 1. místo.

 

Matti Kujasalo Retrospektivní výstava 1971-2017 4/6-29/10

Celosvětově nejuznávanější finský umělec vystavuje v GASK abstraktně geometrické obrazy u příležitosti 100 let od vzniku Finské republiky.

Navštivte výstavu do 29/10.

Jakub Švéda: Technovirus

Svět přírody, zastoupený organickou expresí barev, konfrontuje s racionálními strukturami civilizačních znaků a industriálními a počítačovými světy.

Obrazy jsou sdělením o stavu naší civilizace a reflexí jejího ohrožení.

 

Fenomén Ateliéru Papír a kniha

„Vystaveny budou autorské papíry, autorské knihy, knihy - objekty, paper-artové objekty a instalace. Je až fascinující, jak lze s papírem a knihou umělecky pracovat,“ řekla Renotière, kurátorka výstavy.

 

Barbora Bálková Noční můra pandy velké

Bálková reaguje na aktuální globální a společenské problémy, ale také na události, které se jí bytostně dotýkají. Sérii objektů a instalací vytvořila ze zvířecích kostí nebo z imitace lidské kůže. Vernisáž je 21/10 od 16.00.  Od 19.00 koncert Vladivojna la Chia. Vstup zdarma

Zahájení výstavní sezony podzim / zima

Diktátoři na kolotoči, malby emocí v krajině, autorský parfém, nová kolekce oblečení české designérky, hudební performance, světelná instalace a  koncert Vladivojny La Chia & 4trio - otevřete s námi stylově výstavní sezonu podzim / zima. V sobotu 21. října od 16.00. Vstup zdarma.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22