Home page

Barbora Bálková Noční můra pandy velké

Bálková reaguje na aktuální globální a společenské problémy, ale také na události, které se jí bytostně dotýkají. Sérii objektů a instalací vytvořila ze zvířecích kostí nebo z imitace lidské kůže. Navštivte výstavu do 18/3 2018.

Aurel Klimt: Lajka / Od filmu k divadlu a zpět

Interaktivní expozice s loutkami, filmovými prostředími a sochami v životní velikosti představí i nejnovější film Lajka o psí průkopnici kosmonautiky, kterou přesně před 60 lety poslali do vesmíru. Koho Lajka ve vesmíru potká?

Stavy mysli / Za obrazem - obměny a intervence

Zcela inovovaná stálá expozice Stavy mysli / Za obrazem - obměny a intervence s "průniky" mladých autorů pomocí nových médií - přijďte se podívat na nové dialogy mezi výtvarnými díly s novými citáty a aforismy.

Dana Puchnarová Pokus o překonání hranice 10/2 2018

Její výtvarná řeč se inspiruje duchovními úvahami ve spojitosti s literaturou, poezií a filosofií. Autorka ve své tvorbě uvažuje především nad „vnitřním zdravím“ lidského jedince, společnosti a civilizace. Výstava se koná u příležitosti autorčiných 80. narozenin. Přijďte na vernisáž v sobotu 10/2 od 17.00 hodin.

Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK 10/2 2018

Přijďte se ztišit do lesa - prostoru vlastního nitra - plného myšlenek, klidu a magických obrazů. Kresby předního představitele české krajinomalby Julia Mařáka se setkávají s moderními autory jako jsou Robert Piesen nebo Bohuslav Reynek. Přijďte v sobotu 10/2 na vernisáž v 17 hodin.

Doprovodné programy pro tento týden

Pondělí

Úterý

Středa

Pátek

Sobota

Neděle

Nid: 7
Nid: 21
Nid: 23
Nid: 24
Nid: 22